PHP Developer

Thimble GRoup, lLC - Prague Mám zájem

Koho hledáme

Hledáme PHP programátory/programátorky, kteří vítají programátorské výzvy. Nabízíme Vám práci na projektech pro významné klienty, mladý a přátelský kolektiv v netradičním zázemí naší firmy a zcela individuální pracovní dobu. Hlavní náplní Vaší činnosti bude programování dynamických prvků www prezentací a aplikací, a jejich správa.

Náplň práce

  • Tvorba webových aplikací a prezentací
  • Tvorba různých online nástrojů pro klienty
  • Vývoj různorodých projektů od microsite po e-shopy
  • Napojení Rest API

Požadujeme

  • Znalost HTML
  • Znalost PHP, SQL a principu relační databáze
  • Znalost některého PHP frameworku (Laravel, Symfony)
  • Znalost XHTML, CSS, JavaScript
  • Chuť se učit a nebát se výzvy
  • Používání GITU – není podmínkou (naučíme)

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost i externí spolupráce
  • Vhodné i pro studenty VŠ
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Pravidelné firemní akce

V případě zájmu nám neváhej napsat. Vyladěné CV nebo odkaz na LinkedIn profil nám určitě s rozhodováním pomůže.

Popis pozice

Praha 1, 110 00 – Břehová 1

Forma

Práce na plný úvazek, part-time, externě.

Nástup

Dohodou

Vzdělání

SŠ s maturitou

Zašlete nám CV

FIT

Kacenlář

Břehová 1 (Pařížská ulice), Praha 1, 110 00 - Staré město

Kontaktujte nás

  • hello@thimble.cz
    +420 727 831 491